Skip to main content

JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ

WYRÓŻNIA NAS

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1991 r. Od 2001 r. prowadzimy nieprzerwanie działalność serwisową największych marek zajmujących się produkcją telefonów komórkowych, tabletów, urządzeń do transmisji danych mobilnych i akcesoriów. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku technologicznego, jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Na chwilę obecną zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi urządzeń marek: Samsung, Maxcom, oraz zajmujemy się naprawami pogwarancyjnymi marki Apple.

Zależy nam na kompleksowej obsłudze klienta, dlatego świadczymy usługi takie jak: przenoszenie danych, oraz tworzenie kopii zapasowych na dowolnych nośnikach danych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zmiana telefonu wiąże się niejednokrotnie z wieloma problemami, dlatego służymy Państwu pomocą w konfiguracji nowych urządzeń, aby korzystanie z nich było przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem.

Zaufanie i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się, aby Państwa sprzęt wrócił do Waszych rąk jak najszybciej jest to możliwe. Większość napraw staramy się realizować na miejscu, aby nie tracić czasu na wysyłkę sprzętu do oddalonych od Torunia serwisów. Państwa czas jest dla nas bardzo ważny. Do każdego klienta staramy się podejść w sposób indywidualny i jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie.

Z wyrazami szacunku
Yakov i Artur Katalan

TELKAT KATALAN SPÓŁKA JAWNA

Podmurna 34
87-100 Toruń
[email protected]

ZADZWOŃ DO NAS


tel.: 600 996 057

GODZINY OTWARCIA

Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
Sob.-Nd.: nieczynne


© Telkat 2023 | Realizacja asearch.pl